Koučink

Při výkladu mandal se velmi často dostáváme k otázkám, které téměř každého člověka zajímají - kdo jsem, co je smyslem mého života, jsem dost dobrý/á, proč mi některé věci nefungují, co mám udělat se svým životem, abych byl/a šťastný/á. Lidé v tíživé situaci chtějí poradit, jak svou situaci zvládnout, aniž by to bylo na úkor jich samých nebo jejich blízkých. Díky tomu jsem se dostala ke koučinku.

Princip zevnitř ven – living from the inside out

Vědci už prokázali, že jediné místo, kde se všechno odehrává, jsme my sami. Tedy přesněji že vše se odehrává v naší mysli. Prožíváme to, co si myslíme. Naše myšlenky tak ovlivňují to, jak vnímáme celý svět, doslova ho utváří k našemu obrazu.

To ale znamená, že všechno, co potřebujeme k tomu, abychom žili naplněný život, již máme. Jen si to neuvědomujeme. Ke znovuobjevení této skutečnosti, a nejen k tomu, slouží transformativní koučink.

Je to cesta jak uvidět a pochopit, že život může být jednoduchý, když víme, jak fungujeme. Pomáhá objevit jedinečnost a skrytý potenciál, který v každém z nás dřímá. Pomáhá uvědomit si, že můžeme být sami sebou, že můžeme být šťastní a žít svůj život s lehkostí a radostí.

Více zde: https://www.transformace-koucink.cz/koucink/